O nás

Provozovatel hostingu:

Ondřej Petříček – Technika

Čílova 273/19

Praha 6 ,16200

IČ: 743 76 721

Telefonický kontakt pro nové zákazníky a fakturaci:

pouze v pracovní dny PO-ČT 9:00-21:00, PÁ 9:00-15:00

mobil: 777 897 249

Technická podpora pro všechny naše platící klienty i mimo uvedenou pracovní dobu.

Pro nepřetržitý kontakt 365 dní v roce můžete použít také kontaktní formulář – „Kontaktujte nás“ nebo rovnou napište na info !zavináč! webprostor.eu

Veškeré uvedené ceny u hostingů i domén jsou koncové, provozovatel není plátce DPH.

O hostingu:

Provozování vlastních serverů zaměřených na poskytování kvalitních hostingových služeb pro široké spektrum zákazníků mi dává možnost reagovat na požadavky zákazníků lépe než u mnohé konkurence.
Služba vznikala postupně už při studiu techniky a utváří se prakticky neustále tak, jak jde kupředu vývoj internetových aplikací a požadavky našich klientů.

Jako jednu z hlavních výhod pro Vás, případného zákazníka, považuji srovnatelnou kvalitu hostingu za dostupnější cenu a otevřenou komunikaci i v případě nějakého nedostatku nebo problému.

Pro zákazníky se snažím vykonat vždy maximum a také pomoci např. radou, zejména co se týká instalace různých bezplatných online webových opensource aplikací (eshopy,redakční systémy atd…) a pokud mi to rozsah problému umožňuje a vím, poradím.

Pokud je to možné a nebo je nutné další dodatečné nastavení případně změna v nabízených parametrech webhostingových tarifů lze je přizpůsobovat dle konkrétní situace v rámci dohody s vámi.

NWZlZDc