Internetové prezentace a ostatní služby hostingu

Programátorské služby a zpracování internetových prezentací:
Zpracování jednoduché webové vizitky i rozsáhlejší webové prezentace nejen na systému WordPress už od 3000,- Kč!

Instalace a pomoc s celkovým nastavením, úpravou překladu a doporučením doplňkových modulů pro internetové eshopy na systému Prestashopod 7000,- Kč!

Správa a údržba internetových stránek, prezentací na cms wordpress a eshop instalací už od 150kč/hod!

Programování webových aplikací a skriptů pro zpracování dat. Používané programovací jazyky PHP, po dohodě možné další. Orientační cena dle rozsahu projektu už od 250Kč/hod!

Programování a případně vývoj celého elektronického hw lze zajistit pro zařízení typu arduino ( C, C++, Wiring ) nebo také pic ( assembler ).

Poradenské a servisní služby:

Pro naše nejen nejbližší klienty mohu zajistit konfiguraci, servis a prodej komponent PC ( osobních počítačů,notebooků, výměny displejů mobilních zařízení, atd. ). Dále lze zajistit konfiguraci a sestavení serverů a jejich dodání včetně možné instalace a nastavení systému. Možnost konfigurace a instalace komponent pro domácí drátové a bezdrátové datové sítě ( wifi, systémy pro přenos dat přes el.rozvody menších budov a rodinných domů, a jiné ).

Další internetové služby:

PR články zdarmapropagace firmy na internetu efektivně a snadno

Aktuálně poslední internetová služba, která byla začleněna do nabízených služeb na začátku léta 2012 je reklamní marketing služba pr články zdarma. Tato forma internetové reklamy má za cíl umožnit vám levnou reklamu na internetu a přivedení nových zákazníků pro vaši firmu pomocí marketingových článků. PR články se mohou zabývat jak mediální prezentací vámi poskytovaných služeb nebo reklamou na zboží. ale také představením samotné firmy. PR články zdarma je internetová služba nejen pro pracovníky online marketingu, kteří chtějí firmě, pro kterou pracují, pomoci s reklamou nebo propagací firemního brandu, produktů a služeb na internetu. Tuto službu určitě vyzkoušejte!

Online video záznamník ip kamer

Jedná se o internetovou službu která dokáže zpracovávat obrazová data z IP kamer komunikujících po síti internet. Tyto kamery umožňují odesílat pořízené snímky nejen v rámci lokálních sítí na datová úložiště tzv. kamerový rekordér, ip-recorder nebo NAS server, ale také s využitím internetu na datové servery služby Ozak.cz. Díky tomu získáte přístup k zaznamenaným a přehledně tříděným událostem pořízených vašimi IP kamerami prakticky odkudkoliv kde bude dostupné připojení do sítě internet. Právě díky přehledné interaktivní webové administraci všech vašich ip kamer lze využívat také možnost přístupu do přímého pohledu vybrané kamery v reálném čase a zjistit tak co se aktuálně před objektivem kamery právě děje.
Další informace a také aktuální přehled tarifů pro záznam dat z ip kamer najdete na www.ozak.cz.

ZTllZTc3Z