Internetové prezentace a služby hostingu

Programátorské služby a zpracování internetových prezentací:
Zpracování jednoduché webové vizitky i rozsáhlejší webové prezentace nejen na systému WordPress od 3500,- Kč.

Instalace a pomoc s celkovým nastavením, úpravou překladu a doporučením doplňkových modulů pro internetové eshopy na systému Prestashop od 15000,- Kč.

Správa a údržba internetových stránek, prezentací na cms wordpress a eshop instalací od 200,- Kč/hod.

Programování www aplikací a skriptů pro automatizované zpracování dat. Používané programovací jazyky PHP nebo po dohodě jsou možné i jiné dle požadavků vašeho projektu. Orientační cena dle rozsahu projektu už od 350,- Kč/hod.

Vývoj elektroniky lze zajistit pro zařízení typu Raspberry Pi, Arduino ( C, C++, Wiring ) nebo pic ( assembler ).

Poradenské a servisní služby:

Pro nejen nejbližší klienty mohu zajistit konfiguraci, servis a prodej komponent serverů a PC ( počítače, notebooky, výměny displejů mobilních zařízení, atd. ). Dále lze zajistit konfiguraci a sestavení serverů a jejich dodání včetně možné instalace, správy a nastavení systému. Možnost konfigurace a instalace komponent pro domácí datové sítě a bezdrátové datové sítě ( wi-fi, systémy pro přenos dat přes el.rozvody menších budov a rodinných domů a další dle dohody ).

Ostatní naše internetové služby a projekty:

PR články zdarmapropagace firmy na internetu efektivně a snadno

Internetová služba, která byla začleněna do nabízených služeb na začátku léta 2012 je reklamní marketing služba pr články. Tato forma internetové reklamy má za cíl umožnit vám levnou reklamu na internetu a přivedení nových zákazníků pro vaši firmu pomocí marketingových článků. PR články se mohou zabývat jak mediální prezentací vámi poskytovaných služeb nebo reklamou na zboží. ale také představením samotné firmy. PR články zdarma je internetová služba nejen pro pracovníky online marketingu, kteří chtějí firmě, pro kterou pracují, pomoci s reklamou nebo propagací firemního brandu, produktů a služeb na internetu. Tuto službu určitě vyzkoušejte!

Online video záznamník ip kamer

Jedná se o internetovou službu která dokáže zpracovávat obrazová data z IP kamer komunikujících po síti internet. Tyto kamery umožňují odesílat pořízené snímky nejen v rámci lokálních sítí na datová úložiště tzv. kamerový rekordér, ip-recorder nebo NAS server, ale také s využitím internetu na datové servery služby Ozak.cz. Díky tomu získáte přístup k zaznamenaným a přehledně tříděným událostem pořízených vašimi IP kamerami prakticky odkudkoliv kde bude dostupné připojení do sítě internet. Právě díky přehledné interaktivní webové administraci všech vašich ip kamer lze využívat také možnost přístupu do přímého pohledu vybrané kamery v reálném čase a zjistit tak co se aktuálně před objektivem kamery právě děje.
Další informace a také aktuální přehled tarifů pro záznam dat z ip kamer najdete na www.ozak.cz.

MDBlMG