Reference a Partneři seznam

Seznam referencí, partnerů, informačních médií, firem a živnostníků, se kterými jsme ve vzájemném propagačním kontaktu nebo je přímo podporujeme technologicky.

Grafici a programátoři:

Martin Krch – Specialista na webové stránky založené na publikačním systému WordPress včetně možnosti kompletního grafického designu.

Canaletto.cz – kompletní grafické návrhy, grafické zpracování katalogů, knih, novin, časopisů a zpracování webových stránek založené na Joomla cms včetně možnosti dlouhodobé správy obsahu po spuštění internetové prezentace.

Rocklive Digital – Tvorba internetových stránek, vlastní administrační systém (CMS), analýza seo, poradenství online marketing. Grafický design, software na míru (PHP, Android, Flash).

Webcreart.com – studio zabývající se propagační grafikou a tvorbou webových stránek.

Informační a zájmová média:

Hostingy.cz – český seznam hostingových poskytovatelů

Onlineracing.eu – online závody vozů nejen třídy GT online

Firmy a živnostníci:

SEO analýza – Online SEO blog specialisty Martina Matějky zaměřující se na seo analýzu a marketing pro internetové eshopy a firemní prezentace. Najdete tam vše ohledně seo, ale hlavně to na co by jste se měli umět zeptat vašeho dvorního SEO mága!

Autoservis Vysočina – Pneuservis a autoservis Josef Doležálek Košínov Vysočina Hlinsko. Opravy automobilů Škoda auto a vozů nekoncernových zahraničních značek.

Ovčí stezka – Tradiční farmářský chov ovcí. Ovečky chováme již 50 let! Nejlepší travní sekačka na světě! Pouze na farmě Ovčí stezka.

Ostatní:
Page Rank – automatizovaný český odkazník webových stránek (první stránky, ale bez další práce nečekejte) 😉

ODkxZDI0Z