Server

Díky neustálému vývoji na poli programové výbavy serverů a různorodých potřeb klientů pro fungování jejich sw projektů je nejlepším řešením narozdíl od běžných služeb webhostingu využívat individuálních služeb server virtualizace a nebo i provozu fyzických serverů nastavených podle konkrétních potřeb zákazníka pro jeho vlastní aplikace, projekt nebo službu včetně cloudu nebo clusteru.

Z tohoto důvodu vám zde nabízím možnost individuálně nakonfigurovaných serverů a to včetně správy pro řešení vašeho konkrétního internetového projektu.

Možností pro používání jak fyzických tak virtualizovaných serverů je bezpočet od testovacích prostředí pro vývoj programů, hostování e-mailových poštovních serverů až po monitorovací programy pro sledování firemních procesů, sdílení a ukládání dat, služeb podnikových mailserverů, databázové servery a řady podpůrných ucelených aplikací typu ERP nebo CRM, školní systémy typu Moodle a také komplety web, e-mail, databáze a interní aplikace a mnoho dalších.

Správu virtuálních serverů lze zajistit i na vašem HW nebo v rámci služeb vámi zvoleného poskytovatele těchto služeb, pouze tzv. vzdáleným přístupem.

Pro nacenění mne kontaktujte s vašimi konkrétními požadavky.

MzkyMzd